24hod.sk    Šport    F1

25. novembra 2012

Obrazom: Najzaujímavejšie momenty z Veľkej ceny Brazílie

Nemecký pretekár Sebastian Vettel z tímu Red Bull získal vďaka šiestemu miestu na nedeľňajších pretekoch Veľkej ceny Brazílie svoj tretí titul majstra sveta motoristickej formuly 1. ...

najzaujimavejsie momenty z vc brazili SAO PAULO 25. novembra  - Nemecký pretekár Sebastian Vettel z tímu Red Bull získal vďaka šiestemu miestu na nedeľňajších pretekoch Veľkej ceny Brazílie svoj tretí titul majstra sveta motoristickej formuly 1.

Keďže Španiel Fernando Alonso na Ferrari obsadil druhú priečku, čo mu na prípadný zisk tretieho titulu svetového šampióna nestačilo. V pretekoch VC Brazílie na Autodróme Josého Carlosa Paceho zvíťazil v čase 1:45:22,656 h Brit Jenson Button na McLarene, jeho tímový kolega Lewis Hamilton preteky nedokončil.

Pozrite si, ako vyzerali rozhodujúce preteky tohtoročného seriálu formuly 1

Najzaujímavejšie momenty z Veľkej ceny Brazílie

Španielsky jazdec Fernando Alonso z tímu Ferrari počas VC Brazílie.

Nemecký pretekár Sebastian Vettel oslavuje s členmi svojho tímu Red Bull zisk titulu majstra sveta a zároveň Pohára konštruktérov.

Nemecký jazdec Michael Schumacher gratuluje svojmu krajanovi Sebastianovi Vettelovi po skončení VC Brazílie.