Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

15. januára 2020

Obyvateľ luxusného mestečka zabil svoju ženu, deti a psa, k vraždám sa priznalObyvateľ luxusného mestečka Celebration na americkej Floride, ktoré vybudovala The Walt Disney Company v tesnej blízkosti floridského Walt Disney World Resort, zabil svoju manželku, tri deti a psa. K vraždám ...Zdieľať
gettyimages 926403274 676x450 15.1.2020 (Webnoviny.sk) - Obyvateľ luxusného mestečka Celebration na americkej Floride, ktoré vybudovala The Walt Disney Company v tesnej blízkosti floridského Walt Disney World Resort, zabil svoju manželku, tri deti a psa. K vraždám došlo už koncom decembra, mŕtve telá členov rodiny objavili policajti v dome v pondelok.


Anthony Todt sa k vražde svojej manželky Megan, troch detí vo veku od štyroch do trinástich rokov a psa priznal a spolupracuje s vyšetrovateľmi, oznámil v stredu šerif okresu Osceola Russ Gibson. Dôvod jeho počínania zatiaľ nie je známy.


Zdroj: Webnoviny.sk - Obyvateľ luxusného mestečka zabil svoju ženu, deti a psa, k vraždám sa priznal © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Sudcovia čoraz častejšie využívajú elektronické náramky, náklady na väzňov sa tak znižujú
<< predchádzajúci článok
USA a Čína podpísali prvú fázu obchodnej dohody, má zmenšiť napätie v spore

Obyvateľ luxusného mestečka zabil svoju ženu, deti a psa, k vraždám sa priznal - diskusné fórum čitateľov