Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

30. apríla 2006

Po dva tituly Kohlovej a Lachkovičovi



Na víkendových majstrovstvách Slovenska v rýchlostnej kanoistike na dlhých tratiach v Novákoch si v seniorských kategóriách vybojovali po dva tituly šampiónov kajakárka Martina Kohlová a kajakár Marián ...



Zdieľať
NOVÁKY 30. apríla (WN/SITA) - Na víkendových majstrovstvách Slovenska v rýchlostnej kanoistike na dlhých tratiach v Novákoch si v seniorských kategóriách vybojovali po dva tituly šampiónov kajakárka Martina Kohlová a kajakár Marián Lachkovič. V kanoistických kategóriách zlato záskali v C1 Marián Ostrčil a v C2 Ľubomír Hagara s Danielom Biksadským.


Súhrn výsledkov víkendových súťaží na majstrovstvách Slovenska v rýchlostnej kanoistike na dlhých tratiach v Novákoch - 5000 m:

MUŽI:
K1: 1. Marián Lachkovič 21:34,141 min, 2. Maroš Dvorský (obaja Slávia UK Bratislava) 21:38,678, 3. Ladislav Belovič (Dukla Trenčín) 22:04,064
C1: 1. Marián Ostrčil (Slávia UK Bratislava) 23:57,637 min, 2. Radoslav Rus (Nováky) 23:58,338, 3. Daniel Biksadský (Dukla Trenčín) 25:11,293
K2: 1. Marián Lachkovič, Maroš Dvorský (Slávia UK Bratislava) 20:24,400 min, 2. Norbert Dorkovič, Tomáš Stano (Slávia UK Bratislava) 21:03,106, 3. Tomáš Martinek, Martin Jankovec (Dukla Trenčín) 21:17,106
C2: 1. Ľubomír Hagara, Daniel Biksadský (Dukla Trenčín) 22:32,485 min, 2. Martin Beneš, Radoslav Rus (Nováky) 22:51,522, 3. Pavol Rusnák, Peter Horváth (Piešťany/Šamorín) 24:26,810

ŽENY:
K1: 1. Martina Kohlová (Slávia UK Bratislava) 25:23,460 min, 2. Radka Kubalová (Vinohrady Bratislava) 25:25,023, 3. Lucia Baláková (ŠŠ Trenčín) 26:23,517
K2: 1. Martina Kohlová, Radka Kubalová (Slávia UK Bratislava/Vinohrady Bratislava) 23:05,422 min, 2. Martina Šidlíková, Dominika Srnáková (Inter Bratislava/ŠKP Bratislava) 25:19,215

STARŠÍ DORASTENCI:
K1: 1. Boris Viszlay (Komárno) 22:23,482 min
C1: 1. Matej Rusnák (Piešťany) 24:43,172 min
K2: 1. Boris Viszlay, Tomáš Csepy (Komárno) 20:48,896 min
C2: 1. Peter Poliak, Andrej Marsal (Vinohrady Bratislava) 23:23,459 min

MLADŠÍ DORASTENCI:
K1: 1. Gabriel Jakubík (Šamorín) 22:31,734 min
C1: 1. Juraj Oršula (Nováky) 27:15,762 min
K2: 1. Zoltán Tóth, Gabriel Jakubík (Šamorín) 21:12,259 min
C2: 1. Juraj Oršula, Miroslav Baránek (Nováky) 25:11,052 min

STARŠIE DORASTENKY:
K1: 1. Simona Šamková (Piešťany) 24:25,648 min
K2: 1. Petra Muchová, Simona Šamková (ŠŠ Trenčín/Piešťany) 23:06,734 min

MLADŠIE DORASTENKY:
K1: 1. Barbora Majorošová (Vinohrady Bratoislava) 25:28,227 min
K2: 1. Barbora Majorošová, Ivana Minárová (Vinohrady Bratislava) 23:43,076 min

ŽIACI:
K1:
žiaci 14-roční: 1. Marián Goga (Nováky) 25:16,090 min
žiaci 13-roční: 1. Viktor Demin (Komárno) 27:27,069 min
žiačky 14-ročné: 1. Slávka Jalšovská (Komárno) 26:40,051 min
žiačky 13-ročné: 1. Petra Maťašová (Piešťany) 28:36,689 min

C1:
žiaci 14-roční: 1. Krištof Tóth (Šamorín) 29:44,105 min
žiaci 13-roční: 1. Vincent Farkaš (Piešťany) 31:26,833 min

K2:
žiaci 13-14-roční: 1. Marián Goga, Tomáš Janech (Nováky/Piešťany) 23:42,566 min
žiačky 13-14 ročné: 1. Gabriela Szabová, Réka Mariásiová (Komárno) 25:07,057 min

C2:
žiaci 13+14-roční: 1. Krištof Tóth, Adam Csenkey (Šamorín) 28:19,434 min

   Tlač    Pošli



nasledujúci článok >>
Nemecký sen o titule zmarili čínski obhajcovia
<< predchádzajúci článok
Na Rallye Matador po piaty raz triumf Pecha

Po dva tituly Kohlovej a Lachkovičovi - diskusné fórum čitateľov