Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

10. októbra 2008

Počas štvrtkovej Night_FM päť koncertov v piatich mestáchPäť koncertov v piatich slovenských mestách prinesie súčasne v jeden večer, vo štvrtok 16. októbra, Rádio_FM.Zdieľať
Akcia Night_FM ponúkne kapely aj vychytených Dj-ov v Košiciach (Kasárne/Kulturpark), Banskej Bystrici (Klub 77), v Žiline (Stanica Záriečie), Trnave (Art klub) a v Bratislave (Subclub). Medzi šestnástkou vystupujúcich budú aj Veneer, The Uniques, Home Made Mutant, Longital, Modré hory a YouCoco. Ako ďalej agentúru SITA informovala Alexandra Štullerová-Koreňová z oddelenia pre styk s verejnosťou SRo, špeciálnym hosťom bratislavskej Night_FM bude česká kapela Cartonnage, známa hlavne spoluprácou s vychyteným hudobníkom Mobym. Podľa riaditeľa Rádia_FM Dušana Vanča, alternatívneho rádia Slovenského rozhlasu, hudba na Night_FM "sa neutápa v klasickom klišé pop kultúry a ani nechce uchvátiť intelektuálov svojou náročnosťou. Nie je to nestráviteľná alternatíva, ale pop music budúcnosti".

Podrobnosti o koncertoch sú zverejnené na internetovej stránke Rádia_FM, http://www.radiofm.sk, v časti Night_FM (http://www.radiofm.sk/content/view/full/51133).

(SITA)


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Rádio_FM rozdá "rádio hlavy" (15. 1. 2009)
 Kompiláciu slovenských skupín je možné stiahnuť si zadarmo (22. 12. 2008)
 Hviezdou narodenín Rádia_FM bola skupina Pendulum (7. 11. 2008)nasledujúci článok >>
Pre Američanov sú Karamazovi málo sentimentálni, tvrdí Zelenka
<< predchádzajúci článok
Vodiči sa už zahraničným pokutám nevyhnú, najskôr však až o 2 roky

Počas štvrtkovej Night_FM päť koncertov v piatich mestách - diskusné fórum čitateľov