17. septembra 2011

Polášek so Zelenayom získali prvý set štvorhry

Domáci tenisti Filip Polášek a Igor Zelenay získali prvý set sobotňajšej štvorhry proti Sergejovi Bubkovi a Sergijovi Stachovskému v rámci bratislavského stretnutia Slovensko - Ukrajina v ...

tenis BRATISLAVA 17. septembra (WEBNOVINY) - Domáci tenisti Filip Polášek a Igor Zelenay získali prvý set sobotňajšej štvorhry proti Sergejovi Bubkovi a Sergijovi Stachovskému v rámci bratislavského stretnutia Slovensko - Ukrajina v rozhodujúcom 2. kole play-off o zotrvanie v I. skupine euroafrickej zóny Davisovho pohára tenisových reprezentačných družstiev mužov (hrá sa 16. - 18. septembra) za 38 minút 7:5. V celej úvodnej časti stratili Polášek so Zelenayom len jeden fiftín pri vlastnom podaní. Po piatkových dvojhrách je stav tohto "záchranárskeho" zápasu na antuke pod odtiahnutou strechou Sibamac arény NTC 1:1.

SLOVENSKO - UKRAJINA / priebežne (1:1 po piatkových dvojhrách)
(Bratislava, Sibamac aréna NTC, antuka pod odtiahnutou strechou)

Štvorhra:
Filip Polášek, Igor Zelenay - Sergej Bubka, Sergij Stachovskij 7:5 po I. sete za 38 minút

Výsledky piatkových dvojhier:
Martin Kližan - Iľja Marčenko 6:7 (4), 6:3, 6:1, 6:3 za 210 minút (84, 44, 39, 43)
Pavol Červenák - Sergij Stachovskij 5:7, 2:6, 1:6 za 123 minút (52, 39, 32)