Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

20. marca 2007

Polícia a záchranári hľadali telo nezvestnej J. GvuščovejPOPRAD 20. marca (WEBNOVINY) – Minister vnútra Robert Kaliňák sa dnes zúčastnil na pátraní po nezvestnej Jane Gvuščovej v Poprade. Záchranári Komplexnej záchrannej služby z Gabčíkova spolu s políciou prehľadávali pole ...Zdieľať

POPRAD 20. marca (WEBNOVINY) – Minister vnútra Robert Kaliňák sa dnes zúčastnil na pátraní po nezvestnej Jane Gvuščovej v Poprade. Záchranári Komplexnej záchrannej služby z Gabčíkova spolu s políciou prehľadávali pole neďaleko Popradu – Matejoviec, kde by sa údajne mali nachádzať pozostatky nezvestnej. Okrem psovodov využili záchranári aj pomoc špeciálnej radarovej sústavy. Pomocou nej lokalizovali v zemi 11 miest, kde by sa mohlo niečo nachádzať. „Našli sa nejaké vzorky, ktoré boli odoslané na expertízu. Dnes je ťažko povedať, či patrili nezvestnej,“ informoval agentúru SITA Ján Culka z Komplexnej záchrannej služby z Gabčíkova.

Nezvestnú Janku Gvuščovú hľadá polícia od septembra 2003. Vtedy 19-ročnú Janku videli naposledy na diskotéke Zámoček v Poprade – Matejovciach. Z jej zmiznutia bol od začiatku podozrivý jej priateľ Štefan. Ten sa neskôr priznal k vražde a označil aj miesto, kde ju zakopal. Všetky doterajšie pátrania polície po Gvuščovej však boli neúspešné.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Automobilky kritizujú EÚ za návrh kvót emisií CO2
<< predchádzajúci článok
Vnútorná kríza SOZA je prekonaná