Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. januára 2016

Blíženci - ročný horoskop na rok 2016Blíženci - Horoskopy na rok 2016 Vám prezradia, aký bude nový rok 2016 z pohľadu astrológie a hviezd, čo Vás čaká v živote a čo hovorí horoskop o budúcnosti. Horoskop na rok 2016 Vám odpovie otázky okolo lásky a vzťahov, financií a práce.Zdieľať
«Horoskop na rok 2016 - Blíženci  (22.5.-21.6.)

Práca

Rok 2016 bude pre vás rokom úspechu, hlavne na začiatku roka pracovný entuziazmus bude stúpať. V septembri môžete dostať pomoc od nadriadených, ktorá bude mať pozitívny vplyv  nielen na vlastnú sebaúctu ale aj peňaženku. Koncom roka je tu možnosť nejakej zahraničné cesty súvisiacou s prácou Študenti majú veľký potenciál vyniknúť a uspieť v tomto školskom roku. Kto sa dlhšiu dobu zaoberá myšlienkou zmeniť povolanie, môžete tak urobiť v septembri.
 

Vzťahy

V januári pociťujete silné milostné puto, niektoré noci môžu byť celkom iskrivé a zábavné.
Nebude núdza o dobrodružstvo, ale tiež je nutné zostať v niektorých situáciách vyvážený. Najlepší čas na romantiku sa javí v júli. V tomto období sa pre singles môže objaviť vysnívaný princ, či princezná. Tí ktorí mali problémy doteraz vo vzťahu, tak budú očarení  tou náhlou zmenou v porozumení a upevnení partnerstva. Tí ktorí, ešte len čakajú na svoju hviezdu, určite vyjde nad obzor a stretnú svoj vysnívaný náprotivok, ak sa naladí na túto cestu hľadania.
 

Peniaze

Cez počiatočný nápor vaše financie zažijú na prelome januára a februára navýšenie. Môže to tiež znamenať, že majetok, ktorý vlastníte, bude mať tendenciu k zvýšeniu hodnoty. V máji a júni si dajte pozor na všetky neuvážené nákupy a možnosti investovania, prežite toto obdobie skromne. V auguste a septembri sú otvorené finančné možnosti zahraničným spoločnostiam, alebo tiež cudzincom vo svojej vlastnej krajine. V novembri sa vaša kúpna sila zvýši, tak si budete môcť dopriať konečne, čo vám srdce ráči.
 

Zdravie

Budete sa cítiť v januári a februári vo vrcholnej forme, avšak, nemali by ste ďalej pokračovať v hýrení a stavom prepracovania. V apríli môže hroziť prechladnutie a pocitom zimomravosti, súčasne tiež k bolestiam hlavy. Ak chcete občas vyčistiť hlavu a cítiť sa znova fajn, skúste viackrát navštíviť saunu alebo predĺženú prechádzku do lesa. S dostatkom pozitívnej energie zabezpečíte ochranu pre svoje telo a snažte sa viac odpočívať, ak to pôjde.

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2016 - všetky znamenia - ročný horoskop

»

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rak - ročný horoskop na rok 2016
<< predchádzajúci článok
Býk - ročný horoskop na rok 2016

Blíženci - ročný horoskop na rok 2016 - diskusné fórum čitateľov