Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

14. novembra 2017

REKORDÉR: Policajti namerali šoférovi 3,19 promilePolícia odhalila v minulom týždni v Košickom kraji 31 účastníkov cestnej premávky pod vplyvom alkoholu. Za jedného z "rekordérov" možno považovať 28-ročného Jána ...Zdieľať
Ilustračné foto Foto: TASR
Michalovce 14. novembra (TASR) - Polícia odhalila v minulom týždni v Košickom kraji 31 účastníkov cestnej premávky pod vplyvom alkoholu. Za jedného z "rekordérov" možno považovať 28-ročného Jána z Michalovského okresu, ktorému v dychu namerali 3,19 promile alkoholu.


Ako v utorok informovala košická krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová, muž viedol osobné auto v sobotu (11.11.) popoludní v obci Trhovište v Michalovskom okrese. "V dôsledku požitia alkoholických nápojov, nevenovaniu sa plne vedeniu vozidla a sledovaniu situácie v cestnej premávke zišiel mimo cesty a narazil do oplotenia rodinného domu, kde s vozidlom ostal stáť," priblížila. Vodič sa podrobil dychovej skúške na mieste.

Umiestnili ho do cely policajného zaistenia a bolo voči nemu vznesené obvinenie pre prečin ohrozenie pod vplyvom návykovej látky. V prípade dokázania viny mu hrozí trest odňatia slobody až na jeden rok.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Briti podnikli krok k obnoveniu priamej vlády nad Severným Írskom
<< predchádzajúci článok
Zisk koncernu RWE za prvých 9 mesiacov dosiahol 2,2 mild. eur

REKORDÉR: Policajti namerali šoférovi 3,19 promile - diskusné fórum čitateľov