Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

05. decembra 2022

Rusi odpálili na Ukrajinu ďalšie rakety, ľudia nemajú ignorovať varovaniaRusko podľa Ukrajiny v pondelok začalo nový raketový útok. Sirény sa rozozvučali v ukrajinskom hlavnom meste Kyjev a v mnohých častiach zvyšku krajiny. „Rakety už boli odpálené," povedal hovorca ...Zdieľať
russia_ukraine_war_hidden_orphans_46099 b6a8ce81259643048778964372f63a1a 676x451 5.12.2022 (Webnoviny.sk) - Rusko podľa Ukrajiny v pondelok začalo nový raketový útok. Sirény sa rozozvučali v ukrajinskom hlavnom meste Kyjev a v mnohých častiach zvyšku krajiny. „Rakety už boli odpálené," povedal hovorca ukrajinských vzdušných síl Jurij Uhnat.Ihneď sa neobjavili správy o škodách. Šéf úradu ukrajinského prezidenta Andrij Jermak vyzval obyvateľov, aby varovanie neignorovali. Informuje o tom portál news.sky.com.


Rusko v uplynulých týždňoch podniklo viacero útokov proti ukrajinským energetickým zariadeniam, čo spôsobilo výpadky dodávok elektriny a vody po celej krajine.


Zdroj: Webnoviny.sk - Rusi odpálili na Ukrajinu ďalšie rakety, ľudia nemajú ignorovať varovania © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rodina zosnulého exšéfa polície Lučanského zvažuje podanie ústavnej sťažnosti, nestotožňuje zo závermi vyšetrovania
<< predchádzajúci článok
Ukrajinskí partizáni zničili v Mariupoli ruské systémy protivzdušnej obrany, zasiahli aj vybavenie okupantov