Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

05. decembra 2022

Ukrajinskí partizáni zničili v Mariupoli ruské systémy protivzdušnej obrany, zasiahli aj vybavenie okupantovUkrajinskí partizáni oznámili, že v okupovanom Mariupoli na pobreží Azovského mora zničili dva ruské systémy protivzdušnej obrany S-300. Na Telegrame o tom informoval poradca legitímneho mariupoľského ...Zdieľať
russia_war_games_91816 0b7ea60d4f7e41c49b4eeb268128c47b 676x451 5.12.2022 (Webnoviny.sk) - Ukrajinskí partizáni oznámili, že v okupovanom Mariupoli na pobreží Azovského mora zničili dva ruské systémy protivzdušnej obrany S-300. Na Telegrame o tom informoval poradca legitímneho mariupoľského starostu Petro Andriuščenko.


Ten uviedol, že „v noci z piatka na sobotu medzi druhou a treťou hodinou“ bola zasiahnutá jedna z ruských základní protivzdušnej obrany a vybavenie okupantov. „Od mariupoľského odboja máme potvrdenie o zničení minimálne dvoch systémov protivzdušnej obrany S-300 a dvoch zariadení vojenskej techniky na kolesách,“ poznamenal Andriuščenko.Zdroj: Webnoviny.sk - Ukrajinskí partizáni zničili v Mariupoli ruské systémy protivzdušnej obrany, zasiahli aj vybavenie okupantov © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rusi odpálili na Ukrajinu ďalšie rakety, ľudia nemajú ignorovať varovania
<< predchádzajúci článok
Nepotrebné telefóny pomáhajú na Vianoce deťom a rodinám v núdzi