Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

27. júna 2020

Slávnosti v Jaslovských Bohuniciach nahradia festival ČerveníkPriaznivci rôznych hudobných žánrov sa napriek obmedzeniam môžu tešiť aj na ďalšie festivaly - Hody Trebatice a piešťanskú Lodenicu.Zdieľať
Slávnosti v Jaslovských Bohuniciach nahradia festival Červeník

Slávnosti v Jaslovských Bohuniciach budú tento rok náhradou za festival Červeník. Podujatie sa uskutoční 7. až 8. augusta, v amfiteátri zahrajú kapely Hex, Tublatanka, Inekafe, Vidiek, Helenine oči, Zóna A či Alkehol. Priaznivci rôznych hudobných žánrov sa napriek obmedzeniam môžu tešiť aj na ďalšie festivaly - Hody Trebatice (14. - 15. 8.) a piešťanskú Lodenicu (27. - 29. 8.). TASR o tom informovala PR manažérka Nora Krchňáková.


"V Jaslovských Bohuniciach sme hrali pred pár rokmi a bol to výborný koncert vo veľmi príjemnom prostredí. Tešíme sa opäť na našich fanúšikov a na kamarátov z hudobnej branže, s ktorými sa máme možnosť stretnúť len počas letných akcií," avizuje koncerty Tomáš "Yxo" Dohňanský z kapely Hex. Tá sa v polovici augusta postará aj o zábavu na Motokárovej dráhe na Hodoch v Trebaticiach, kde sa ďalej predstavia Dalibor Janda so skupinou Prototyp, Kali a Peter Pann, skupiny Le Payaco, Polemic, Zóna A a iní.

Na festivale Lodenica, ktorý tradične zakončuje leto, sa pravidelne stretávajú všetky vekové kategórie. V autokempingu pri Piešťanoch im tento rok zahrá legendárna česká kapela Olympic, vystúpi aj spevák a skladateľ Peter Lipa, česká formácia Kamelot, Robert Křesťan a bluegrassová skupina Druhá tráva a Taxmeni. "Ďalších účinkujúcich 23. ročníka festivalu zverejní organizátor postupne," uzavrela Krchňáková.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Najdlhší blesk na svete meral viac ako 700 kilometrov, meteorológia zaznamenali aj ďalší rekord
<< predchádzajúci článok
S jubilejnou sezónou sa SND rozlúči open air programom

Slávnosti v Jaslovských Bohuniciach nahradia festival Červeník - diskusné fórum čitateľov