15. septembra 2011

Slovan prehráva s Athleticom Bilbao od 13. minúty

Výsledok zápasu PRIEBEŽNE: ŠK Slovan Bratislava - Athletic Bilbao 0:1 Brankár Slovana Putnocký inkasoval v 13. minúte gól od hráča Bilbaa Markela Susaety.Základné zostavy pre štvrtkový duel Európskej ligy ...

slovan Odporúčame:

Slovan prehral s Athleticom Bilbao tesne 1:2

Výsledok zápasu PRIEBEŽNE:

ŠK Slovan Bratislava - Athletic Bilbao 0:1

Brankár Slovana Putnocký inkasoval v 13. minúte gól od hráča Bilbaa Markela Susaety.Základné zostavy pre štvrtkový duel Európskej ligy UEFA 2011/2012:

Slovan Bratislava: Putnocký - Pauschek, Had, Dobrotka, Bagayoko - Guédé, Kladrubský - Milinkovič, Žofčák, Grendel - Šebo
Athletic Bilbao: Iraizoz - Iraola, Javi Martínez, Amorebieta, De Marcos - Gurpegi - Susaeta, Iturraspe, Muniain, Gabilondo - F. LlorenteBRATISLAVA 15. septembra (WEBNOVINY) - Tréner slovenského futbalového majstra ŠK Slovan Bratislava Vladimír Weiss st. dal pre štvrtkový úvodný duel jeho zverencov v skupinovej fáze Európskej ligy UEFA 2011/2012 proti španielskemu tímu Athletic Bilbao dôveru hernému systému 4-2-3-1.

V bránke "belasých" bude útokom Baskov čeliť tradičná opora Matúš Putnocký, pred ním sa nachádza obranné kvarteto v zložení Pauschek, Had, Dobrotka a Bagayoko.

Defenzívnu formáciu doplnia dvaja štítoví záložníci - Karim Guédé a Jiří Kladrubský. O podporu jediného hrotového útočníka Filipa Šeba sa bude starať trojica Marko Milinkovič, Igor Žofčák a Erik Grendel.

Na lavičke domácich sú pripravení naskočiť do zápasu gólman Lukáš Hroššo a hráči do poľa: Zé Vítor, Lukáš Hartig, Peter Štepanovský, Kristián Kolčák, Miloš Lačný a Ivo Táborský. Hlavným arbitrom duelu, ktorý má na bratislavských Pasienkoch úvodný výkop naplánovaný na 19.00 h, je Izraelčan Alon Yefet.