01. októbra 2008

SP: 3. kolo - Dolný Kubín - Slovan Bratislava

Výsledok stredajšieho stretnutia osemfinálového 3. kola jubilejného 40. ročníka Slovenského pohára vo futbale 2008/2009 (hralo sa na jeden zápas): MFK Dolný Kubín (II. liga) - ŠK Slovan ...

DOLNÝ KUBÍN 1. októbra (WEBNOVINY) - Výsledok stredajšieho stretnutia osemfinálového 3. kola jubilejného 40. ročníka Slovenského pohára vo futbale 2008/2009 (hralo sa na jeden zápas): MFK Dolný Kubín (II. liga) - ŠK Slovan Bratislava 0:2 (0:0) - do štvrťfinále SP postúpil Slovan Bratislava Góly: 51. Ľ. Meszároš, 71. Valachovič, ŽK: 61. Sadžakov - 53. Cseh, rozhodovali: Vnuk - Vindiš, Cuninka, 1650 divákov V súboji účastníka II. ligy (tretia najvyššia súťaž) s aktuálne 3. tímom corgoňligovej tabuľky bol prekvapujúco prvý polčas vyrovnaný, pokiaľ ide o predvedenú hru i skóre. Domáci Savič mal príležitosť, ale nenamieril presne. Po zmene strán favorizovaní hostia prestriedali a Ižvolt s Halenárom oživili hru belasých. V 51. min po akcii Ižvolta s Gaúchom dostal Slovan do vedenia Ľ. Meszároš - 0:1. Necelých 20 minút pred koncom stretnutia rozhodol o postupe bratislavského klubu do štvrťfinále Slovenského pohára zblízka Valachovič, keď predtým brankár Trabalík zlikvidoval hlavičku Struhára. SITA