Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

10. februára 2011

SSE pomohla obciam a mestám postihnutým povodňamiStredoslovenská energetika, a. s. (SSE), pomohla obciam a mestám postihnutým povodňami v roku 2010 darovaním finančných prostriedkov v celkovej výške 150 000 eur. Na tlačovej konferencii ...Zdieľať
sse financny dar BRATISLAVA 10. februára (WBN/PR) - Stredoslovenská energetika, a. s. (SSE), pomohla obciam a mestám postihnutým povodňami v roku 2010 darovaním finančných prostriedkov v celkovej výške 150 000 eur.


Na tlačovej konferencii dňa 10. 2. 2011 informovali primátori troch postihnutých miest povodňami o škodách a finančných nákladoch a pomoci, ktorú dostali od Stredoslovenskej energetiky, a. s.
Pri tejto príležitosti odovzdal generálny riaditeľ a predseda predstavenstva SSE, p. Pierre Chazerain, symbolické šeky mestám Martin, Prievidza, Handlová, každému vo výške 30 000 eur. Obciam Dolný Kalník, Dražkovce, Chrenovec – Brusno, Jalovec, Veľká Čausa, Ráztočno boli odovzdané finančné dary po 10 000 eur.

„Ceníme si rozhodnutie Stredoslovenskej energetiky, a. s., pomáhať postihnutým obciam formou finančného daru, ktorým preukazujú vážny a seriózny pocit spolupatričnosti a súdržnosti postihnutým komunitám svojich klientov a odberateľov, čím dávajú vzťahu klient a dodávateľ novú dimenziu,“ uviedli primátori.

Obce a mestá po augustových povodniach, napriek plnej prevádzke, stále pociťujú ich negatívne následky. Preto sú vďačné, že štedrí darcovia im mohli odovzdať finančné dary aj pomoc v podobe poskytnutia mechanizácie v čase povodní.
Sústavná pozornosť, ktorú Stredoslovenská energetika, a. s., venuje snahe o zlepšenie životného prostredia a podmienok živobytia, sa prejavuje najmä v miestach nášho pôsobenia, konkrétne v stredoslovenskom regióne. Každoročne vynaložíme nemalé finančné prostriedky do podpory formou sponzoringových aktivít, ktoré vytvárajú hodnoty stredného Slovenska a prispievajú k jeho propagácii.
Sme jednou z kľúčových spoločností pôsobiacich v tomto regióne, preto sa prirodzene považujeme za jeho integrovanú súčasť a podľa toho aj konáme. Našim cieľom je podporovať rozvoj regiónu a zvyšovať blahobyt jeho obyvateľov prilákaním nových spoločností, investovaním do siete, poskytovaním atraktívnych pracovných príležitostí a podporovaním kolektívnych záujmov.
Sme presvedčení, že silná orientácia na zákazníka v spolupráci s lokálnymi autoritami pri propagácii regiónu má svoje výhody.

Stredoslovenská energetika dodáva energiu pre život a podnikanie pre takmer 700 000 zákazníkov. Našim domácim trhom je stredné Slovensko, kde pôsobíme už viac ako 85 rokov. Budovaním nových pripojení, investovaním a podporou celospoločenských záujmov prispievame k ďalšiemu ekonomickému rozvoju nášho regiónu a životnej úrovne našich spoluobčanov. Stredoslovenská energetika, a. s., je členom skupiny Electricité de France.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ceny pohonných látok v EÚ opäť rastú
<< predchádzajúci článok
Problémy Slovakia Cupu možno riešiť so starostom

SSE pomohla obciam a mestám postihnutým povodňami - diskusné fórum čitateľov