21. marca 2015

Tatar skóroval, jeho gól však nepomohol červeným krídlam k víťazstvu

Tomáš Tatar oslavuje gól, ktorý vsietil do bránky Tampa Bay počas druhej tretiny zápasu 20. marca 2015. Foto: TASR/AP Photo
New York 21. marca (TASR) - Ani gól slovenského hokejistu Tomáša Tatara nepomohol Detroitu k víťazstvu a "červené krídla" zaznamenali v zámorskej NHL druhú prehru za sebou. V noci na sobotu podľahli na ľade Tampy Bay 1:3, pričom jediný presný zásah hostí zaznamenal v 27. minúte počas presilovky práve Tatar. Pre 24-ročného útočníka to bol v tejto sezóne už gól s poradovým číslom 26.

Do zápasu zasiahol aj Tatarov krajan a tímový kolega Tomáš Jurčo, ktorý si počas 10-minútového pobytu na ľade pripísal dva neúspešné strelecké pokusy.