Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Auto moto

12. marca 2021

Tieto letné pneumatiky sa tento rok oplatí zvoliťS príchodom jari zimné pneumatiky, ktorým vo vysokých letných teplotách hrozí prehrievanie, putujú do skladu alebo garáže.Zdieľať
Tieto letné pneumatiky sa tento rok oplatí zvoliť

Na ich miesto tak prichádzajú letné pneumatiky. Spolu so zmenou ročného obdobia vyvstáva otázka voľby správnych letných pneumatík, ktoré budú spĺňať všetky požadované vlastnosti z hľadiska rozmerov, správneho tlaku či hĺbky dezénov. Aké pneumatiky budú v roku 2021 patriť medzi najobľúbenejšiu a zároveň najbezpečnejšiu voľbu?

Continental Premium Contact 6

Prémiové pneumatiky, ktoré sľubujú maximálny brzdný výkon a dlhú životnosť. 

Pneumatiky sú oproti minulému modelu Premium Contact 5 a Sport Contact 5 vylepšením. Zo svojich predchodcov si berú iba to najlepšie - spoľahlivosť a rýchlosť. Najväčšou výhodou pneumatík je krátka brzdná dráha na mokrej aj suchej vozovke, čo z nich jednoznačne urobí bezpečnú voľbu. 

Pneumatiky majú pomerne vysokú priľnavosť k vozovke, čo napomáha ovládateľnosti vozidla. Sľubujú komfortnú jazdu každému šoférovi. 

Ak hľadáte výkonné a kvalitné letné pneumatiky, ktoré sú zároveň cenovo dostupné, v tom prípade sú pre vás pneumatiky Continental Premium Contact 6 tie pravé.

Continental Sport Contact 6

Letné pneumatiky, ktoré sú vhodné pre drahšie vozidlá. Pneumatiky Continental Sport Contact 6 sú spoľahlivé a ľahko ovládateľné, čo ocenia najmä vodiči, ktorí hľadajú optimálny výkon za priateľnú cenu. 

Pneumatiky disponujú zmesou Black Chili pre maximálnu priľnavosť. Vďaka vylepšenej technológii Force Vectoring a novej ére vo vývoji dezénu ponúkajú maximálnu kontrolu v riadení vozidla. Ak obľubujete rýchlu jazdu, aj v tom prípade si s týmito letnými pneumatikami prídete na svoje. Aralon350™, adaptabilný tretí nárazník, zaistí stabilitu aj pri vysokých rýchlostiach. Pneumatiky sa vyznačujú tiež krátkou brzdnou dráhou v akomkoľvek počasí.

Continental EcoContact 6

Ekonomické aj ekologické pneumatiky, ktoré majú dlhú životnosť a sú šetrné voči životnému prostrediu. Vodiči akiste ocenia aj nižší valivý odpor. Tieto letné pneumatiky sú vyrobené z pružného materiálu Green Chili 2.0, ktorý je priľnavý a vyznačuje sa kratšou brzdnou dráhou.

Vyberte si aj vy tie pravé letné pneumatiky pre svoje vozidlo. Také, ktoré vám spríjemnia jazdu a zmenia ju na zážitok.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zomrel Lou Ottens, holandský vynálezca stál za výtvorom audiokazety
<< predchádzajúci článok
Hasiči zažili pri likvidácii požiaru šok, na prízemí domu na nich číhal trojmetrový krokodíl (foto)

Tieto letné pneumatiky sa tento rok oplatí zvoliť - diskusné fórum čitateľov