Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

17. júna 2011

V Avione začala svetová výstava Deti na MesiaciPríďte dobyť vesmír do Avion Shopping Parku v Bratislave! Stačí si obliecť skafander a vstúpiť do vesmírneho modulu! V najväčšom nákupnom centre sa 14. júna 2011 začala po prvýkrát na Slovensku ...Zdieľať
vystava deti na mesiaci BRATISLAVA 17. júna (WBN/PR) - Príďte dobyť vesmír do Avion Shopping Parku v Bratislave! Stačí si obliecť skafander a vstúpiť do vesmírneho modulu! V najväčšom nákupnom centre sa 14. júna 2011 začala po prvýkrát na Slovensku svetová interaktívna výstava Deti na Mesiaci, ktorú videli už tisícky detí v 16 krajinách sveta. Deti sa na chvíľu zmenia na naozajstných astronautov a vo vesmírnom module zažijú pristátie na Mesiaci.


„Každé dieťa určite zaujíma a fascinuje tajomný vesmír. Avion Shopping Park teraz ponúka jedinečnú šancu, ako priblížiť deťom jeho tajomstvá nenásilnou a zábavno-poučnou formou,” povedala riaditeľka nákupného centra Avion Shopping Park Barbora Kostrecová.

Deti sa na unikátnej výstave dozvedia informácie o prieskumoch vesmíru a technologickom vývoji.
Každé dieťa dostane počas prehliadky svoj skafander. Špeciálne vyškolený tím ľudí bude malých astronautov praktickým a interaktívnym spôsobom sprevádzať po stanoviskách výstavy. Deti zažijú pristávanie na Mesiaci, môžu si pozrieť, ako práve vyzerá ich mesto z obrovskej výšky, alebo sa pozrieť cez špeciálne robotické okuliare. Po úspešnom absolvovaní výstavy každý účastník dostane certifikát astronauta a darček.

Výstava Deti na Mesiaci bude v Avion Shopping Parku trvať od 14. júna 2011 do 4. júla 2011 a je určená pre deti od 3 do 12 rokov. Viac informácií nájdete na www.detinamesiaci.sk.

Avion Shopping Park v Bratislave
Avion Shopping Park Bratislava je najväčším nákupným centrom na Slovensku. Je zameraný na pohodlný nákup celej rodiny. Avion Shopping Park bol otvorený v apríli 2002. Súčasná prenajímateľná plocha je 84 000 m2. Medzi hlavných nájomníkov patrí IKEA, ktorá je kotevným nájomníkom centra, ďalej Hypernova, Gigasport, H&M, C&A, Marks&Spencer, Peek&Cloppenburg, Datart, Zara, Intersport a Electroworld. Celkovo sa v centre nachádza 155 obchodov, 15 reštaurácií a kaviarní. Návštevníkom je k dispozícii 3 200 bezplatných parkovacích miest, klzisko s celoročnou prevádzkou, detský kútik s odborným dohľadom a množstvo iných detských atrakcií.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Obciam postihnutým povodňami pomáha charita
<< predchádzajúci článok
V mexickom štáte Nuevo León zabili v jeden deň 33 ľudí