12. decembra 2010

V Nigérii zomrel hráč priamo počas zápasu

Dvadsaťjedenročný futbalista Emma Ogoli zomrel v nedeľu počas futbalového zápasu v južnej Nigérii. Obranca mužstva Ocean Boys skolaboval tesne pred skončením prvého polčasu proti mužstvu ...

futbal lopta Foto: SITA, APLAGOS 12. decembra (WEBNOVINY) - Dvadsaťjedenročný futbalista Emma Ogoli zomrel v nedeľu počas futbalového zápasu v južnej Nigérii. Obranca mužstva Ocean Boys skolaboval tesne pred skončením prvého polčasu proti mužstvu Niger Tornadoes v meste Yenagoa a lekárom sa ho už nepodarilo oživiť.

"Ogoli je mŕtvy. Zrútil sa v 39. minúte zápasu. Okamžite ho previezli do nemocnice, kde už len konštatovali jeho smrť. Láme nám to srdcia. V našom klube zavládol veľký smútok," vyhlásil hovorca Eddy Ohis. Ocean Boys, ktorý je nigérijským šampiónom z roku 2006, nakoniec v stretnutí zvíťazil 2:0.