10. novembra 2007

V Reiteralme Zuzulová na 5. mieste

Slovenská zjazdárka Veronika Zuzulová obsadila v úvodnom slalome nového ročníka Svetového pohára v rakúskom Reiteralme 5. miesto. Potvrdila tak svoju pozíciu z celkového hodnotenia tejto ...

REITERALM 10. novembra (WEBNOVINY) - Slovenská zjazdárka Veronika Zuzulová obsadila v úvodnom slalome nového ročníka Svetového pohára v rakúskom Reiteralme 5. miesto. Potvrdila tak svoju pozíciu z celkového hodnotenia tejto disciplíny z uplynulej sezóny. Zuzulová si v náročných poveternostných podmienkach za vetra a neustáleho sneženia vyjazdila v 1. kole 8. miesto a po druhej jazde sa posunula ešte o tri priečky vyššie. Pre 23-ročnú Bratislavčanku je to už druhé bodované umiestnenie v tejto sezóne. V úvodnom obrovskom slalome v Söldene skončila na 21. mieste. Zároveň skončila štrnástykrát v najlepšej desiatke v pretekoch Svetového pohára.

Slalom v Reiteralme sa skončil rakúskym triumfom. Zvíťazila suverénka uplynulej sezóny Marlies Schildová pred krajankou Nicole Hospovou a Taliankou Chiarou Costazzovou.