12. februára 2010

V SP basketbalistov uspela Handlová

Basketbal - Slovenský pohár mužov - štvrťfinále (hralo sa na 1 zápas): MBK Handlová - ŠKP Banská Bystrica 77:61 (20:19, 19:16, 15:13, 23:13) Najviac bodov: ...

Ilustračné foto SITA HANDLOVÁ 12. FEBRUÁR (WEBNOVINY) - Basketbal - Slovenský pohár mužov - štvrťfinále (hralo sa na 1 zápas):

MBK Handlová - ŠKP Banská Bystrica 77:61 (20:19, 19:16, 15:13, 23:13)
Najviac bodov: Glavinič 15, Manojlovič 12, Bilík 9 - Znanec 18, Kačáni 16, Strapec 10
TH: 13/7 - 22/13, fauly: 26 - 16,trojky: 6 - 6, rozhodovali: Lukáč, Pipíška a Szibilla, 100 divákov.

Šesť statočných Banskobystričanov dlho vzdorovalo favorizovaným Handlovčanom, ktorí sa ani po prestriedaní nevedeli od súpera výraznejšie odpútať. V 17. min prehrávala Banská Bystrica len 28:29, o desať minút neskôr iba 45:47, ale v záverečnej štvrtine sa prejavil širší káder Handlovej. Hráči MBK v nej definitívne rozhodli o svojom víťazstve a stali sa tretími semifinalistami SP.