Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

01. januára 2012

V Stupave na Silvestra niekto strieľal cez okno do bytuMajiteľov jedného z bytov v Stupave na ulici Vincenta Šikulu čakalo nemilé prekvapenie, keď sa vrátili domov zo silvestrovskej oslavy. V jednej z izieb bolo rozbité sklo od balkónových ...Zdieľať
zbran naboj BRATISLAVA 1. januára (WEBNOVINY) - Majiteľov jedného z bytov v Stupave na ulici Vincenta Šikulu čakalo nemilé prekvapenie, keď sa vrátili domov zo silvestrovskej oslavy.


V jednej z izieb bolo rozbité sklo od balkónových dverí. Poškodenie vyzeralo tak, že balkónové dvere pravdepodobne rozbila nejaká zábavná pyrotechnika.

"Po dôkladnom prezretí však majitelia bytu našli v izbe susediacej s balkónom projektil od náboja. Ihneď preto oznámili túto skutočnosť na políciu," uviedol bratislavský policajný hovorca František Peczár.

Prípad si prevzal vyšetrovateľ z Okresného riaditeľstva PZ v Malackách, ktorý po príchode na miesto urobil obhliadku miesta činu a projektil zaistil.

Projektil pošlú na balistické skúmanie, ktoré určí, o aký druh zbrane išlo. Predmetom vyšetrovania zostáva aj miesto výstrelu. Vyšetrovateľ PZ začal v tomto prípade stíhanie vo veci trestného činu všeobecného ohrozenia.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Severokórejského vodcu musia ľudia brániť vlastným telom
<< predchádzajúci článok
Slovensko čaká podľa prezidenta neľahké obdobie

V Stupave na Silvestra niekto strieľal cez okno do bytu - diskusné fórum čitateľov