Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

27. novembra 2023

V Žiari nad Hronom vybuchli propán-butánové fľaše, dvaja muži skončili v nemocnici (foto)Polícia aktuálne dokumentuje výbuch plynu, ktorý nastal na ulici SNP v Žiari nad Hronom pri plnení dvoj a 10 kilogramových propán-butánových fliaš. Ako informuje na sociálnej sieti banskobystrická ...Zdieľať
vybuch ziar nad hronom 2 e1701095774658 676x419 27.11.2023 (SITA.sk) - Polícia aktuálne dokumentuje výbuch plynu, ktorý nastal na ulici SNP v Žiari nad Hronom pri plnení dvoj a 10 kilogramových propán-butánových fliaš.


Ako informuje na sociálnej sieti banskobystrická krajská polícia, pri výbuchu a následnom požiari sa zranili dvaja muži, ktorí boli prevezení do nemocníc.

„Podľa predbežného vyjadrenia zisťovateľa príčin požiarov došlo k úniku plynu a pravdepodobne elektrostatickým výbojom z oblečenia k následnému výbuchu a požiaru samotnej plynovej prípojky,“ dodala polícia.


Zdroj: SITA.sk - V Žiari nad Hronom vybuchli propán-butánové fľaše, dvaja muži skončili v nemocnici (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Aktuálne počasie je luxusná pauza a situáciu s migráciou treba podľa Eštoka riešiť tam, kde vzniká
<< predchádzajúci článok
Trestné oznámenie ministra vnútra ohľadom čurillovcov považuje Kubina za právny nezmysel, prekvapený však nie je