Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

13. septembra 2017

Video: Božský Karel Gott plánuje jedinečný koncert na Slovensku


Tagy: Karel Gott

Karel Gott, 41-násobný držiteľ Zlatého slávika, vystúpi na bratislavskom koncerte v sprievode jeho dvornej skupiny Boom! Band a zaujímavých hostí, ktorí zatiaľ ostávajú prekvapením.Zdieľať
Zlatý hlas z Prahy Karel Gott

Zlatý hlas z Prahy Karel Gott ohlasuje ďalšiu skvelú novinku pre svojich priaznivcov na Slovensku. V januári budúceho roku, presne 25. januára, chystá veľkolepý koncert na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave s názvom Karel Gott má koncert Pošli to dál!

Po úspešnom zvládnutí ťažkej choroby, príprave jeho muzikálu Čas ruží, návrate na koncertné pódiá, veľkolepej výstave o jeho živote, skvelom koncerte na Topfeste v Piešťanoch je tu to najlepšie, čo môžu jeho fanúšikovia dostať. Samostatný veľkolepý koncert plný zaujímavých hostí a prvotriedneho pódiového spracovania, aký si zaslúži najväčší hlas strednej Európy.„Kto iný ako Karel Gott si zaslúži veľkolepý koncert so všetkým, čo k tomu patrí: prvotriedna svetelná technika, veľkolepé LED obrazovky a projekcie, ten najkvalitnejší zvuk, aký je momentálne možný, a najväčšia hala, aká je u nás k dispozícii - to všetko by sme radi namiešali s najväčšími hitmi maestra a jeho skvelými hosťami. A keďže pán Gott bude osobne pri tvorbe konceptu celého koncertu - myslím si, že to bude jeho najväčšia pódiová šou posledných rokov,“ uviedla pre médiá organizátorka koncertu Silvia Nemčovičová.

Exkluzivitu celému koncertu pridáva tiež skutočnosť, že v pláne momentálne nie sú žiadne veľké samostatné koncerty na Slovensku.

Karel Gott, 41-násobný držiteľ Zlatého slávika, vystúpi na bratislavskom koncerte v sprievode jeho dvornej skupiny Boom! Band a zaujímavých hostí, ktorí zatiaľ ostávajú prekvapením.„Dlho som rozmýšľal nad tým, ako o januárovom koncerte v Bratislave povedať čo najväčšiemu počtu fanúšikov tak, aby som pri tom použil čo najmenej slov, a napadá mi jediné – pošli to dál,“ hovorí o koncerte Gott. Takže netradičný názov koncertu Karel Gott má koncert Pošli to dál mu dal samotný maestro. Možno ho inšpiroval názov Piesne Pošli to dál, s ktorou súťažil v roku 1966 na prvom ročníku Bratislavskej lýry.Predpredaj vstupeniek na koncert Karla Gotta 25. januára 2018 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave sa začína už budúcu stredu 20. septembra iba v sieti Predpredaj.sk.
 

 

 

24hod.sk informoval PR manažér koncertu Ján Kakaščík.


Tagy: Karel Gott
   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Karel Gott predstavuje videoklip k piesni Země vstává (21. 11. 2016)
 Karel Gott podstúpil ďalšiu operáciu (8. 11. 2016)
 Výborná správa: Karel Gott sa vracia na koncertné pódiá (7. 10. 2016)
 Karel Gott má za sebou operáciu brušnej dutiny. Cíti sa dobre, odkázal (9. 5. 2016)
 Karel Gott povedal denníku Bild, že sa zotavuje pomalšie ako dúfal (30. 4. 2016)
 Karel Gott: Výborná správa pre speváka a jeho fanúšikov - Nádor zmizol (18. 3. 2016)
 Karel Gott si počas chemoterapie oholil hlavu, píše Denník Aha! (10. 12. 2015)
 VIDEO: Karel Gott odkazuje fanúšikom: Dodávate mi silu bojovať (4. 11. 2015)
 Stále populárny Karel Gott oslavuje 76. narodeniny (14. 7. 2015)
 Karel Gott vydáva nový album S pomocí přátel (28. 8. 2014)nasledujúci článok >>
Rada pre vysielanie a retransmisiu odňala frekvencie Best FM Media
<< predchádzajúci článok
Česká filmová a televízna akadémia na Oscara nominovala Babu z ľadu

Video: Božský Karel Gott plánuje jedinečný koncert na Slovensku - diskusné fórum čitateľov