15. novembra 2014

Basketbalisti Clevelandu prehrávali v piatkovom dueli zámorskej NBA v Bostone po tretej štvrtine o 17 bodov, napriek tomu dokázali zvíťaziť 122:121. Najväčšou mierou sa o to pričinil hviezdny LeBron ...

lebron BOSTON 15. novembra (WEBNOVINY) - Basketbalisti Clevelandu prehrávali v piatkovom dueli zámorskej NBA v Bostone po tretej štvrtine o 17 bodov, napriek tomu dokázali zvíťaziť 122:121. Najväčšou mierou sa o to pričinil hviezdny LeBron James, ktorý si na konto pripísal zatiaľ najviac bodov v tejto sezóne - 41. Osem z nich dal v záverečných dvoch minútach stretnutia.

Hráči New Orleans a predovšetkým stredný rozohrávač Jrue Holiday sa postarali o nový klubový rekord v domácom dueli proti Minnesote. Pelicans vyhrali o 48 bodov (139:91), čím utvorili nové maximum a nastrieľali aj najviac bodov v jednom zápase (predtým 135). Holiday dal do koša Timberwolves 24 bodov pri 90-percentnej úspešnosti a k tomu pridal deväť asistencií.

Carmelo Anthony z New Yorku sa mohol aj potrhať, ale jeho 46 bodov v stretnutí proti Utahu vyšlo na zmar. Hostia zvíťazili 102:100 víťaznou strelou Treya Burka v samom závere. Knicks si pripísali siedmu prehru po sebe. Bez úspechu je stále Philadelphia, tentoraz nestačila na Houston (87:88).