Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

11. novembra 2018

Vo Vysokých Tatrách obhájil post JÁN MOKOŠ, v Kežmarku JÁN FERENČÁKJán Mokoš, archívna snímka.Zdieľať
Ján Mokoš, archívna snímka. Foto: TASR/Oliver Ondráš
Kežmarok 11. novembra (TASR) - Primátorom Kežmarku ostáva aj v ďalšom volebnom období Ján Ferenčák, ktorý kandidoval s podporou koalície strán Smer-SD, SNS a Most-Híd. Vyplýva to z neoficiálnych výsledkov komunálnych volieb, ktoré predbežne zverejnil Štatistický úrad SR.


V Kežmarku prišlo k urnám takmer 38 percent z viac ako 13.200 oprávnených voličov. Súčasný primátor presvedčil vo voľbách cez 82 percent z nich.

Piatykrát obhájil post primátora Vysokých Tatier aj Ján Mokoš (nezávislý). Informovala o tom hovorkyňa jeho kampane Radka Novotná s tým, že súčasný primátor počtom hlasov 553 predbehol svojho najväčšieho rivala Alexandra Gálfyho o 108 hlasov.Mesto Vysoké Tatry tak bude podľa Mokoša pokračovať v rozbehnutých projektoch. "Chcel by som sa poďakovať všetkým voličom, ktorí sa nenechali ovplyvniť nečistou kampaňou mojich súperov. Tatranci volili rozumom i srdcom. Vážim si každý jeden voličský hlas, ktorý je pre mňa zároveň záväzkom dokončiť rozbehnuté projekty, ktoré prispejú k zlepšeniu kvality života v meste," konštatoval primátor.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Podľa predbežných výsledkov bude primátorom Piešťan Peter Jančovič
<< predchádzajúci článok
Podľa predbežných výsledkov je v Humennom víťazom M. Meričko

Vo Vysokých Tatrách obhájil post JÁN MOKOŠ, v Kežmarku JÁN FERENČÁK - diskusné fórum čitateľov