Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. januára 2021

Vodiča nákladiaku zadržala policajná hliadka, muž uviedol cudzie meno a pokúsil sa o útekTrest odňatia slobody až na dva roky hrozí 34-ročnému mužovi z okresu Senec, voči ktorému diaľniční policajti z Trenčína vzniesli obvinenie pre prečin marenia výkonu úradného rozhodnutia. Ako informoval ...Zdieľať
139038508_4064507510246107_6594598106506618833_o 676x451 21.1.2021 (Webnoviny.sk) - Trest odňatia slobody až na dva roky hrozí 34-ročnému mužovi z okresu Senec, voči ktorému diaľniční policajti z Trenčína vzniesli obvinenie pre prečin marenia výkonu úradného rozhodnutia. Ako informoval krajský policajný hovorca Pavol Kudlička, obvinený vodič sa navyše pri policajnej kontrole na diaľnici D1 pokúsil o útek.


Mýtna polícia vodiča jazdiaceho na nákladnom vozidle zastavila v katastri obce Beckov. „Pri kontrole vodič uviedol falošné meno a tvrdil, že nemá pri sebe občiansky a ani vodičský preukaz. Následne sa pokúsil o útek, pričom ho zadržala hliadka z Obvodného oddelenia Nové Mesto nad Váhom vo dvore rodinného domu v obci Beckov," uviedol Kudlička.

Ako ďalej doplnil, po zadržaní policajti vodiča stotožnili a zistili, že viedol vozidlo v čase, keď mu bola činnosť vedenia motorového vozidla zakázaná.


Zdroj: Webnoviny.sk - Vodiča nákladiaku zadržala policajná hliadka, muž uviedol cudzie meno a pokúsil sa o útek © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Inštitút ľudských práv považuje sankcie za neúčasť na celoplošnom testovaní za porušenie ľudských práv
<< predchádzajúci článok
Minister Sulík podáva trestné oznámenie, na mušku si zobral Slávika (video)

Vodiča nákladiaku zadržala policajná hliadka, muž uviedol cudzie meno a pokúsil sa o útek - diskusné fórum čitateľov