Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. januára 2021

Poslankyňa Cigániková mala pozitívny test na COVID-19, vo väčšom kolektíve bola naposledy v parlamentePoslankyňa Národnej rady SR Jana Bittó Cigániková (SaS) má ...Zdieľať
4o8a7029 676x451 21.1.2021 (Webnoviny.sk) - Poslankyňa Národnej rady SR Jana Bittó Cigániková (SaS) má pozitívny test na COVID-19. Informovala o tom vo svojom profile na sociálnej sieti. Dodala, že nemá žiadne príznaky.


Cigániková uviedla, že naposledy bola vo väčšom kolektíve, teda v parlamente, vo štvrtok 14. januára. „Síce s rúškom, ale zrejme nepomohlo. Mám malú nálož vírusu, Ct38 zatiaľ. To je asi aj dôvod, prečo je manžel negatívny,“ napísala. Doplnila, že deťom prídu výsledky vo štvrtok.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Poslankyňa Cigániková mala pozitívny test na COVID-19, vo väčšom kolektíve bola naposledy v parlamente © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nové budovy na Slovensku už musia spĺňať prísny štandard A0. Čo to znamená?
<< predchádzajúci článok
Európska únia si posvietila na výrobcov počítačových hier, hráčom bránili v nákupe lacnejších kópií

Poslankyňa Cigániková mala pozitívny test na COVID-19, vo väčšom kolektíve bola naposledy v parlamente - diskusné fórum čitateľov