19. februára 2011

VOLEJBAL: Darilo sa najmä domácim hráčkam

Hráčka Doprastavu Martina Konečná (vpravo) počas zápasu Stredoeurópskej ligy žien vo volejbale medzi VK Doprastav Bratislava a Slávia UK Ekonomická univerzita Bratislava. Bratislava, 19. február 2011.Foto: SITA/Jozef JakubčoBRATISLAVA ...

volejbal Hráčka Doprastavu Martina Konečná (vpravo) počas zápasu Stredoeurópskej ligy žien vo volejbale medzi VK Doprastav Bratislava a Slávia UK Ekonomická univerzita Bratislava. Bratislava, 19. február 2011.Foto: SITA/Jozef JakubčoBRATISLAVA 19. februára (WEBNOVINY) - Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 25. kola slovenskej extraligy žien vo volejbale:

MŠK Žiar nad Hronom - UKF Nitra 1:3 (-20, -17, 21, -22)
100 min, rozhodovali: Vaško a Kubáň, 50 divákov
Vo všetkých herných činnostiach boli lepšie hosťujúce hráčky. Žiar nad Hronom dokázal vzdorovať súperovi lev v treťom sete, v ktorom zvíťazil 25:21, v ostaných dejstvách triumfovali hostky.

COP Nitra - VK Spišská Nová Ves 3:0 (15, 16, 18)
67 min, rozhodovali: V. Kováčik a M. Kováčik, 100 divákov
Od úvodu zápasu nebolo pochýb o tom, kto v ňom zvíťazí. Domáce hráčky boli jasne lepšie vo všetkých herných činnostiach a triumfovali jednoznačným spôsobom 3:0 na sety.

VTC Pezinok - AC Uniza Žilina 3:1 (-20, 9, 22, 10)
90 min, rozhodovali: Matúš a Szász, 120 divákov
Domáce nastúpili mierne oslabené, hneď v úvode setu sa im zranila ďalšia hráčka a do konca prvej časti sa iba hľadali. V ďalšom priebehu však už jasne dominovali a zvíťazili.

Spoje Paneurópa Bratislava - VK Gat Solutions Senica 3:0 (26, 16, 18)
72 min, rozhodovali: Matis a Juráček, 60 divákov
Spoje podali koncentrovaný výkon a zaslúžene zvíťazili 3:0. Hostia vzdorovali iba v prvom sete.