Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    VyVolení

07. júna 2006

Vyvolení: Erik bude bývať sám, chcel by však osobného šoféra - Petra z vilyPekne po vlastných si dnes musel do svojho nového bytu na siedmom poschodí vyšľapať čerstvý víťaz reality šou Vyvolení Erik Hilár Lakatošovie.Zdieľať
       Hoci je už jeho byt kompletne a luxusne zariadený, výťah ešte nebol v prevádzke. Erikovi to však očividne neprekážalo. Nakoniec, išiel si pre kľúče od výhry za päť miliónov. "Byt je veľmi pekný a naozaj nemám na to slov. Všetky izby sú krásne, ale najlepšia je asi pracovňa s veľkým kreslom, kde si budem možno čítať texty piesní, alebo študovať niečo z herectva," chrlil zo seba Erik, ktorý sa netají tým, že herectvo je jeho snom. A vytúženou úlohou vraj Kleopatra. "Je to bohyňa, ktorej sa dokázal pokloniť aj sám Cézar. A to už bol niekto," dodal s úsmevom. Do trojizbového bytu sa chce nasťahovať čo najskôr. Pravdepodobne po tom, čo vyrieši niektoré veci doma vo Svidníku a po vlastnom promoturné, ktoré chystá už o niekoľko dní po celom Slovensku.
      Erik chce v Bratislave bývať sám, čomu sa po vyše štyroch mesiacoch spolunažívania s 18 ľuďmi vo vile nedá ani čudovať. Medzi pravidelných návštevníkov budú ale zrejme patriť Naďová a Peter. Mimochodom, Trnavčana Petra Matušku si chce Erik zobrať za osobného šoféra svojho nového auta, od ktorého už má tiež kľúče vo vrecku. "Ja nebudem jazdiť. Auto je veľmi krásne, ale ja si nemôžem dovoliť urobiť vodičák a rovno si sadnúť za volant. Nemám na to a poviem, ako to je," zdôraznil na svoj spôsob Erik, ktorý vraj v minulosti prežil ako spolujazdec dve havárie. A čo bude s Naďovou? "Bude u mňa pečená-varená, ale pôjde asi študovať ďalej právo," dodal a ako niekto z prítomných vtipne poznamenal, môže mu aspoň neskôr robiť právničku.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Black Eyed Peas si zo Slovenska odniesli fujaru
<< predchádzajúci článok
Dušana Cinkotu pustili z nemocnice domov