Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    VyVolení

04. júna 2006

Vyvolení 2: Podľa Petra je ešte priskoro na ženenieExvyvolenému Petrovi Matuškovi i jeho priateľke Barbare Nagyovej alias Naďovej ušlo 12-miliónové víťazstvo v reality šou Vyvolení o vlások.Zdieľať
       Petra a konečného víťaza Erika Hilára Lakatošovie delilo v sobotu niečo vyše 17 tisíc hlasov a ako tvrdí, pri vyhlasovaní výsledkov bol vystresovaný. Veď samozrejme, vyhrať chcel každý. Mimo vily však čakalo Petra ešte jedno nepríjemné prekvapenie. "Som sa dnes dopočul, že aj s futbalom som nejako zle dopadol. Budem tam ešte volať...Ale som vyučený automechanik, takže asi pôjdem robiť. Opravovať autá," povedal s úsmevom na tlačovej konferencii a hoci nechcel nič predbiehať, zlé tušenie okolo futbalu, ktorý predtým aktívne hrával, z neho doslova vypadlo.

      Peter a Naďová sa zoznámili počas pobytu vo vile a nakoniec sa spoločne prebojovali až do veľkého finále. Ako bude ich vzťah pokračovať, zatiaľ Peter nekonkretizoval. "Ešte je priskoro na ženenie. Porozprávame sa, už nie pod dohľadom kamier a uvidíme ako bude," dodal ďalej na adresu ich vzťahu s Naďovou.
      Pripustil tiež, že ich spoločná účasť vo finále bola možno trošku nevýhodou čo sa týka počtu fanúšikov a následne i počtu hlasov. "Prečo by sme sa ale mali predtým navzájom vyhadzovať," konštatoval otázkou Peter a zároveň podotkol: "Dopadlo to ako dopadlo a už je to za nami."

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
eBay: Európa čoskoro predbehne USA v objeme obchodu realizovaného cez internet
<< predchádzajúci článok
Vyvolený Erik chcel ísť radšej do opery ako na afterparty