Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Auto moto

12. júna 2007

Zadržali hľadaného údajného autičkára Patrika P.Krajské policajné riaditeľstvo v Žiline odvoláva pátranie po 21-ročnom Patrikovi P. z Višňového, okres Žilina. Informovala o tom agentúru SITA zástupkyňa žilinského krajského hovorcu Jana ...Zdieľať

BRATISLAVA 12. júna (WEBNOVINY) - Krajské policajné riaditeľstvo v Žiline odvoláva pátranie po 21-ročnom Patrikovi P. z Višňového, okres Žilina. Informovala o tom agentúru SITA zástupkyňa žilinského krajského hovorcu Jana Balogová. Mladíka, ktorého vyšetrovateľ obvinil z prečinov krádeže a poškodzovania cudzej veci, polícia už zadržala. Vyšetrovateľ spracoval návrh na jeho vzatie do väzby.

Patrik P. sa podľa polície špecializoval na krádeže vlámaním do áut, z ktorých bral najmä autorádia. Policajti mu preukázali celkom päť vlámačiek a jedno neoprávnené užívanie cudzieho motorového vozidla. K vlámačkám malo prísť v auguste 2006 v Žiline na rôznych miestach. V máji tohto roku nevrátil auto Daewoo Nexia, ktoré mal z požičovne z okresu Prievidza. Vozidlo nakoniec našli na parkovisku pred obchodným domom v Žiline a bolo poškodené.

SITA© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pripojila sa k Európskej charte bezpečnosti premávky
<< predchádzajúci článok
Najznámejšie mýty o sexe a pravda o nich

Zadržali hľadaného údajného autičkára Patrika P. - diskusné fórum čitateľov