Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

22. januára 2009

50 Centa naučil rapovať Jay Master Jay z Run DMCAmerický raper 50 Cent vďačí za svoju kariéru hviezde skupiny Run DMC. V rozhovore pre New York Daily News povedal, že hudbu ho naučil robiť práve Jay Master Jay, ktorého zastrelili v roku 2002. Okrem ...Zdieľať
BRATISLAVA 22. januára (WEBNOVINY) - Americký raper 50 Cent vďačí za svoju kariéru hviezde skupiny Run DMC. V rozhovore pre New York Daily News povedal, že hudbu ho naučil robiť práve Jay Master Jay, ktorého zastrelili v roku 2002. Okrem toho bol raper, občianskym menom Jason William Mizell, prvý, ktorý s 50 Centom uzavrel zmluvu. Iné nahrávacie spoločnosti sa ho báli, pretože vedeli o jeho minulosti drogového dílera. "Jay bol učiteľ. Bol to prvý človek, s ktorým som išiel do štúdia. So zámerom nahrania piesne pre album, ktorú ale nikdy nevydal, pretože Jayov koncertný plán bol taký hektický, že sa na to nevedel sústrediť," citovala jeho slová internetová stránka www.contactmusic.com. "Po Jayovi som odišiel do Columbia Records, ale nefungovalo to. Tak som sa naučil obchodovať sám rovnako ako to robil Jay." dodal. V obchode sa mu očividne darí. Minulý rok obsadil 26. miesto v rebríčku najbohatších celebrít, ktorý vypracoval časopis Forbes.


50 Cent debutoval v roku 1998 v jednej piesni na albume kapely Onyx. Jeho nový album Before I Self Destruct by mal vyjsť v marci. Nedávno oznámil založenie filmovej produkčnej spoločnosti Cheetah Vision. Jedným z jej prvých filmov bude The Life And Death Of Jam Master Jay, životopisná snímka práve o jeho Jayovi Masterovi Jayovi.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Skupina Polemic odohrala exkluzívny koncert
<< predchádzajúci článok
Hodokvas sa v roku 2009 neuskutoční, uviedol Holetz

50 Centa naučil rapovať Jay Master Jay z Run DMC - diskusné fórum čitateľov