Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

11. februára 2024

Ako dopadne odvolávanie ministerky Šimkovičovej? Krúpa predpokladá, že koalícia schôdzu ani neotvoríOpozičný poslanec Juraj Krúpa (SaS) predpokladá, že koalícia neotvorí pondelkovú mimoriadnu schôdzu parlamentu k ...Zdieľať
martina simkovicova 676x451 11.2.2024 (SITA.sk) - Opozičný poslanec Juraj Krúpa (SaS) predpokladá, že koalícia neotvorí pondelkovú mimoriadnu schôdzu parlamentu k vysloveniu nedôvery ministerke kultúry Martine Šimkovičovej. Uviedol to v diskusnej relácii V politike spravodajskej televízie TA3.


„My tam zajtra ráno o deviatej budeme,“ povedal Krúpa na margo opozície. Doplnil však, že má „silného tušáka“, že sa schôdza neotvorí.

Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) podľa vlastných slov nevidí na odvolanie Šimkovičovej absolútne žiadny dôvod. „Už len, ak to porovnávame s tým, keď tu bola tá ministerka, ktorej meno si ani nespomeniem, tá pani z OĽaNO, pani Milanová, nikto ani vtedy nevedel, že máme ministerku kultúry,“ skonštatoval Šutaj Eštok.


Zdroj: SITA.sk - Ako dopadne odvolávanie ministerky Šimkovičovej? Krúpa predpokladá, že koalícia schôdzu ani neotvorí © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na cestu Donovaly smer Korytnica sa zosunul svah (foto)
<< predchádzajúci článok
Ministerstvo vnútra ‚vedie‘ v súdnych sporoch nad čurillovcami 7:4, chváli sa Šutaj Eštok