11. februára 2010

Argentína zdolala v priateľskom zápase Jamajku

Argentínska futbalová reprezentácia zdolala v stredajšom medzištátnom priateľskom zápase v Buenos Aires Jamajku 2:1. Do vedenia išli na začiatku druhého polčasu hostia zásluhou ...

Foto: SITA/AP BUENOS AIRES 11. februára (WEBNOVINY) - Argentínska futbalová reprezentácia zdolala v stredajšom medzištátnom priateľskom zápase v Buenos Aires Jamajku 2:1. Do vedenia išli na začiatku druhého polčasu hostia zásluhou hlavičky Ryana Johnsona, o vyrovnanie sa už o 7 min postaral Martín Palermo, víťazný presný zásah potom zaznamenal v nadstavenom čase striedajúci Ignacio Canuto. Tréner Argentíny Diego Maradona dal príležitosť hráčom z domácej súťaže, reálnu šancu dostať sa do nominácie na MS 2010 v Juhoafrickej republike má azda iba ostrieľaný útočník Palermo.