06. apríla 2010

Asistencia Cháru Bostonu na triumf nestačila

Ani asistencia kapitána Bostonu však Bruins nepomohla k víťazstvu, keď na ľade víťaza základnej časti z Washingtonu prehrali 2:3 po predĺžení. Chára si na svoje konto ...

chara Ilustračné foto SITA, AP NEW YORK 6. apríla (WEBNOVINY) - Ani asistencia kapitána Bostonu však Bruins nepomohla k víťazstvu, keď na ľade víťaza základnej časti z Washingtonu prehrali 2:3 po predĺžení. Chára si na svoje konto pripísal už 35. asistenciu v tejto sezóne a na svojom konte má spolu 42 kanadských bodov. Druhý Slovák v drese Bostonu Miroslav Šatan vyslal na gólmana Theodora jeden strelecký pokus. Predlžovať sa muselo aj v St. Louis, kde domáci napokon zvíťazili nad Columbusom 2:1 po predĺžení. V treťom pondelkovom stretnutí vyhral Edmonton nad Minnesotou 4:1.

Súhrn výsledkov pondelkových stretnutí zámorskej hokejovej NHL:

Washington - Boston 3:2 po predĺžení (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0) - Zdeno Chára (Boston) 0+1

St. Louis - Columbus 2:1 po predĺžení (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)

Edmonton - Minnesota 4:1 (2:0, 0:1, 0:2)