16. januára 2016

Atalanta remizovala s Interom Miláno 1:1

Hráč Interu Miláno Joao Miranda (vpravo) v súboji s Alejandrom Gomezom z Atalanty vo futbalovom zápase talianskej ligy Serie A v Bergame 16. januára 2016. Foto: TASR/AP

Rím 16. januára (TASR) - V prvom sobotňajšom zápase 20. kola talianskej futbalovej Serie A remizoval Inter Milano na ihrisku Atalanty Bergamo 1:1.

Aktívnejší domáci viedli od 17. minúty, keď nešťastne poslal loptu do vlastnej brány kolumbijský obranca Jeison Murillo. Už o osem minút hostia vyrovnali, strelcom gólu však bol obranca Atalanty Rafael Tolói.

Inter poskočil v tabuľke na druhú priečku a od Neapola s Marekom Hamšíkom, ktorý ma zápas k dobru, ho delí jediný bod.