25. apríla 2018

Bayern s Realom po prvom polčase remizuje, skórovali Kimmich a Mar

Christiano Ronaldo (vľavo) z Realu Madrid a James z Bayernu Mníchov počas prvého zápasu semifinále Ligy majstrov Bayern Mníchov - Real Madrid 25. apríla 2018 v Mníchove. Foto: TASR/AP
Mníchov 25. apríla (TASR) - Futbalisti Bayernu Mníchov hrali po prvom polčase stredajšieho úvodného stretnutia semifinále Ligy majstrov 2017/2018 na vlastnom štadióne s Realom Madrid nerozhodne 1:1. Joshua Kimmich otvoril skóre v 28. minúte, Marcelo vyrovnal krátko pred prestávkou. Tréner domácich Jupp Heynckes už v prvom polčase dvakrát vynútene striedal, z trávnika museli pre zranenia odísť Arjen Robben aj Jerome Boateng, nahradili ich Thiago Alcantara a Niklas Süle.

Odveta je na programe v utorok 1. mája v Madride.