Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

14. februára 2007

Beňová je údajne najaktívnejšou slovenskou poslankyňouNajaktívnejšou slovenskou poslankyňou v Európskom parlamente je Monika Beňová (Smer-SD). K tomuto záveru dospela nezisková súkromná organizácia Európska liga so sídlom v Ženeve, ktorú vedie ...Zdieľať

BRATISLAVA 14. februára (WEBNOVINY) - Najaktívnejšou slovenskou poslankyňou v Európskom parlamente je Monika Beňová (Smer-SD). K tomuto záveru dospela nezisková súkromná organizácia Európska liga so sídlom v Ženeve, ktorú vedie medzinárodná komisia zložená z vedcov. Organizácia vytvorila zoznam najlepších europoslancov za minulý rok a z každého členského štátu vybrala jedného zástupcu.

Monika Beňová pre agentúru SITA uviedla, že to pokladá za príjemné ocenenie. "Snažím sa pri svojej práci odvádzať maximum, ale nerobím to preto, aby som získala nejaké ocenenie," zdôraznila Beňová s tým, že dôležitý je pre ňu výsledok práce. Dodala, že kolegom sa zatiaľ nepochválila, že takéto ocenenie dostala.

Medzi 25 najaktívnejšími europoslancami je napríklad dánsky expremiér Poul Nyrup Rasmussen a španielsky socialista Josep Borrell, ktorý bol šéfom europarlamentu. Najaktívnejším litovským poslancom sa stal exprezident Vytautas Ladsbergis.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ponuka UPC od zajtra bohatšia o TV Bratislava
<< predchádzajúci článok
MPSVR spochybňuje vyjadrenia Dzurindu o 2. pilieri