Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

11. februára 2019

Bratislavskí policajti spustili vlastnú stránku na sociálnej sietiKrajské riaditeľstvo Policajného zboru (KR PZ) v Bratislave má od pondelka vlastnú stránku na sociálnej sieti. Stránka s názvom "Polícia SR - Bratislavský kraj" bude v ...Zdieľať
Ilustračné foto Foto: TASR/AP
 
Bratislava 11. februára (TASR) - Krajské riaditeľstvo Policajného zboru (KR PZ) v Bratislave má od pondelka vlastnú stránku na sociálnej sieti. Stránka s názvom "Polícia SR – Bratislavský kraj" bude v najbližšej dobe informovať najmä o rozsiahlych dopravných obmedzeniach v Bratislave.


"Policajti KR budú informovať verejnosť o aktuálnom stave dopravy formou statusov, videí, fotografií, ale aj živých prenosov," uviedla bratislavská krajská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková s tým, že na obsahu stránky sa bude môcť podieľať každý príslušník PZ.

Prostredníctvom stránky tiež môžu občania policajtom posielať správy, podobne ako pri celoslovenskej stránke polície. "Okrem svojich otázok môžu zasielať aj dôležité poznatky, čím môžu byť priamo nápomocní pri vyšetrovaní trestnej činnosti," dodala Mihalíková.

Súčasťou policajného obsahu majú byť aj témy zamerané na prevenciu, pátranie po osobách, ale aj rôzne nadčasové témy.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Mimovládky podali trestné oznámenie za prezidentské bilbordy Kotlebu
<< predchádzajúci článok
O Veľkú cenu SOPK môžu zabojovať podnikatelia do konca februára

Bratislavskí policajti spustili vlastnú stránku na sociálnej sieti - diskusné fórum čitateľov