Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

25. septembra 2020

Britská kráľovská rodina sa dočká ďalšieho potomka, tehotenstvo oznámila princezná EugenieBritská princezná Eugenie a jej manžel Jack Brooksbank čakajú prvého spoločného ...Zdieľať
britain_royal_baby_45911 46c1a43be1ea4cc496066e7cbd2b5c64 1 676x493 25.9.2020  - Britská princezná Eugenie a jej manžel Jack Brooksbank čakajú prvého spoločného potomka. Šťastnú novinku oznámila kráľovská rodina prostredníctvom sociálnych sietí s tým, že dvojica, ktorá sa zosobášila v októbri 2018, by mala dieťa privítať začiatkom roka 2021.


Samotná Eugenie tiež prostredníctvom Instagramu zverejnila fotografiu detských papučiek s popisom "Jack a ja sa veľmi tešíme na začiatok roka 2021," ku ktorému pridala emodži bábätka. Dvojica, ktorá sa zoznámila pred niekoľkými rokmi počas lyžovačky, sa zasnúbila v januári 2018 v Nikarague.

Princezná Eugenie je mladšou dcérou princa Andrewa, druhého syna kráľovnej Alžbety II., a jeho bývalej manželky, vojvodkyne z Yorku Sarah Ferguson. Je desiata v línii následníctva na britský kráľovský trón. Princezná je patrónkou viacerých charitatívnych organizácií ako napríklad Teenage Cancer Trust, European School of Osteopathy či Elephant Family.


Zdroj: Webnoviny.sk - Britská kráľovská rodina sa dočká ďalšieho potomka, tehotenstvo oznámila princezná Eugenie © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Mapy Google sa zmenia, farebne vyznačia miesta s výskytom ochorenia COVID-19
<< predchádzajúci článok
Známy karneval v Riu pre koronavírus odložili, školy samby žiadajú najskôr účinnú vakcínu

Britská kráľovská rodina sa dočká ďalšieho potomka, tehotenstvo oznámila princezná Eugenie - diskusné fórum čitateľov