Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

09. januára 2011

BUGÁR: Most-Híd je jednotný, aj keď sú názorové rozdielyStrana Most-Híd je podľa jej predsedu Bélu Bugára jednotná, ale pripúšťa, že sú v nej názorové rozdiely. „Psy štekajú a karavána ...Zdieľať
bez nazvu Predseda strany Most-Híd Béla BugárFoto: SITA/Michal Svítok BRATISLAVA 9. januára (WEBNOVINY) – Strana Most-Híd je podľa jej predsedu Bélu Bugára jednotná, ale pripúšťa, že sú v nej názorové rozdiely. „Psy štekajú a karavána ide ďalej. Zastavili sa asi dvaja, traja redaktori, že či je pravda, že ideme odvolávať Zsolta Simona. No a hovorím, šibe vám? Kto vám hovoril? Tu počúvame. Hovorím, no tak počúvajte ďalej,“ povedal Bugár v rozhovore pre SITA. To, že novinári rozširujú, že si v strane skáču do vlasov, je podľa neho blbosť na entú. „Prepáčte a veľmi jemne som sa vyjadril. Mám sto chutí to povedať ináč, ale viem, že to nahrávate, tak nemôžem. (Smiech) Ale to je blbosť,“ vyhlásil.

Bugár priznáva, že v strane sú názorové rozdiely. „Áno, mali sme a predpokladám, že budeme mať rôzne názorové rozdiely. Mali sme absolútne iný názor napr. na tzv. dotáciu veľkej dobytčej jednotky, kde prenikli informácie zo strany pána ministra, že ide to o 50 % dole, tak nakoniec sme sa dohodli, že ide to, nakoľko je menej peňazí, myslím, že o 15-17 % nižšie. Ale to je tá dohoda. Ale to neznamená, že si skáčeme do vlasov, ale mali sme iný názor a nakoniec ten názorový rozdiel bol odstránený. Ale taký názorový rozdiel mám aj s inými. A oni so mnou tiež. Ak si niekto myslí, že to je niečo zlé, no tak nech sa potom pozrie do vlastnej rodiny, ako to funguje. Možnože manželka chce kúpiť kabát a vy chcete kúpiť čižmy. No tak sa musíte nejako dohodnúť, keď nemáte aj na čižmy, aj na kabát. Takže to je aj o tom,“ povedal Bugár.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
SAD Zvolen chce získať 14 nových autobusov za 5,8 mil. eur
<< predchádzajúci článok
Teherán ohlásil pokrok v jadrovej technológií