Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

29. novembra 2022

Čaputová v správe o stave republiky jasne pomenovala, v čom vláda zlyhala, myslí si SulíkSpráva o stave republiky potvrdila, že aktuálna vláda stratila dôvod na existenciu. Na tlačovej besede to povedal predseda strany Sloboda a solidarita (SaS)Zdieľať
img_7071 676x451 29.11.2022  - Správa o stave republiky potvrdila, že aktuálna vláda stratila dôvod na existenciu. Na tlačovej besede to povedal predseda strany Sloboda a solidarita (SaS) Richard Sulík.


Zuzana Čaputová podľa neho jasne pomenovala, v čom vláda zlyhala. Dôkazom sú podľa neho slová o tom, že ak vláda nedokáže vládnuť, občania by si mali zvoliť nový parlament. Prezidentka podľa predsedu strany SaS vystihla i nálady v spoločnosti, ako sú prejavy nenávisti, prehlbovanie chudoby či spôsob vládnutia, ktorý ničí krajinu.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Prezidentka Čaputová vystúpila so správou o stave republiky (fotografie)

Takto sa podľa Sulíka ďalej fungovať nedá a alternatívy vlády, či už v podobe úradníckej vlády, alebo predčasných volieb, sú lepšie. Bývalý minister hospodárstva je toho názoru, že vláda je vedená ad hoc. „Táto vláda nemá oprávnenie ďalej existovať," dodal.


Zdroj: Webnoviny.sk - Čaputová v správe o stave republiky jasne pomenovala, v čom vláda zlyhala, myslí si Sulík © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Opozícia si v prejave prezidentky nájde svoje čerešničky na torte, tvrdí politológ Cirner
<< predchádzajúci článok
Vláda už reagovala na mnohé výzvy, ktoré prezidentka v správe pomenovala, vyhlásil Heger