29. augusta 2009

Chelsea stále bez prehry

V úvodnom sobotňajšom dueli 4. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže Premier League si domáca Chelsea poľahky poradila s hosťujúcim Burnley 3:0. Zverenci trénera Carla Ancelottiho si pripísali na ...

LONDÝN 29. augusta (WEBNOVINY) - V úvodnom sobotňajšom dueli 4. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže Premier League si domáca Chelsea poľahky poradila s hosťujúcim Burnley 3:0. Zverenci trénera Carla Ancelottiho si pripísali na svoje konto štvrté víťazstvo z rovnakého počtu duelov a sú na čele tabuľky. Prvý gól stretnutia dal na konci prvého dejstva Nicolas Anelka, o ďalšie dva presné zásahy sa postarali Michael Ballack a Ashley Cole v rozpätí piatich minút druhého polčasu. Na Chelsea sa môže bodovo dotiahnuť Tottenham Hotspur, ktorý v sobotu od 16.00 h SELČ privíta Birmingham City.

Výsledok úvodného sobotňajšieho stretnutia 4. kola anglickej futbalovej Premier League 2009/2010:
FC Chelsea - FC Burnley 3:0 (1:0)
Góly: 45. Anelka, 47. Ballack, 52. Ashley Cole.