Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

25. mája 2012

Cudzinci vyčíňali v bratislavskej reštaurácii, jeden zmizolPolícia pátra po jednom z výtržníkov, ktorý v stredu ráno vyčíňal v reštaurácii s rýchlym občerstvením na Gorkého ulici v Bratislave. Medzi skupinkou cudzincov a zamestnancom došlo k ...Zdieľať
policia BRATISLAVA 25. mája (WEBNOVINY) - Polícia pátra po jednom z výtržníkov, ktorý v stredu ráno vyčíňal v reštaurácii s rýchlym občerstvením na Gorkého ulici v Bratislave.


Medzi skupinkou cudzincov a zamestnancom došlo k slovnej potýčke.

Tá sa skončila poškodením piatich registračných pokladní a platobných terminálov.

Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Petra Hrášková, jeden z mužov zhodil úmyselne na zem registračnú pokladňu a odišiel z reštaurácie.

Následne ďalšie osoby poškodili ostatné pokladne a terminály, ktoré tiež zhodili z pultu. Škody, ktoré napáchali, presiahli 1 600 eur.

Policajti štyri osoby z tejto skupiny zadržali a predviedli na policajné oddelenie. Ako uviedla Hrášková, 24-ročný Venezuelčan Javier Alejandro a 22-ročná Kolumbijčanka Leidy Johanna už čelia obvineniu z poškodzovania cudzej veci formou spolupáchateľstva.

Po mužovi, ktorého zachytili aj kamery, polícia pátra. Obaja cudzinci skončili v policajnej cele. V prípade dokázania viny hrozí Venezuelčanovi a Kolumbijčanke trest až na jeden rok.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Samovražedný útok v Turecku si vyžiadal jednu obeť
<< predchádzajúci článok
Video: Český minister prijíma záchod namiesto zákona

Cudzinci vyčíňali v bratislavskej reštaurácii, jeden zmizol - diskusné fórum čitateľov

predvádzali sa25.5. 20:11:52