Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

17. septembra 2011

Daciuk bude na počesť Saleja nosiť dres s číslom 24Hviezda tímu zámorskej hokejovej NHL Detroit Red Wings Pavel Daciuk bude na počesť svojho bývalého spoluhráča Ruslana Saleja, ktorý zomrel 7. septembra pri havárie lietadla Jak-42, nosiť počas celého ...Zdieľať
ruslan salei DETROIT 17. septembra (WEBNOVINY) - Hviezda tímu zámorskej hokejovej NHL Detroit Red Wings Pavel Daciuk bude na počesť svojho bývalého spoluhráča Ruslana Saleja, ktorý zomrel 7. septembra pri havárie lietadla Jak-42, nosiť počas celého predsezónneho obdobia dres s číslom 24. Dvojica hráčov z bývalého sovietskeho bloku sa spriatelila počas minulosezónneho Salejovho pôsobenia v tíme "červených krídel". "Každému chýba Rusty," uviedol 33-ročný ruský reprezentant Daciuk a dodal: "Spomínam na neho iba v dobrom. Chcel by som ho poznať dlhšie, nie iba ten jeden rok. Počas minulej sezóny sme sa zblížili, lietali a sedávali sme spolu. Chýba mi."

Salej zahynul pri leteckej katastrofe 7. septembra v ruskom Jaroslavli cestou na zápas do Minska. Lietadlo Jak-42 sa krátko po štarte zrútilo, havária si vyžiadala úmrtie 44 ľudí vrátane Slováka Pavla Demitru.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Talianski volejbalisti sú prvými finalistami na ME
<< predchádzajúci článok
Maradonu obvinili z prijímania úplatkov

Daciuk bude na počesť Saleja nosiť dres s číslom 24 - diskusné fórum čitateľov