Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

16. februára 2007

DATALAN opätovne medzi najlepšími partnermiDATALAN sa už niekoľko rokov radí medzi najlepších partnerov spoločností Hewlett-Packard Slovakia a IBM Slovensko. Na každoročnom oceňovaní partnerov spoločnosti Hewlett-Packard Slovakia, DATALAN ...Zdieľať

BRATISLAVA 16. februára (WN/PR) - DATALAN sa už niekoľko rokov radí medzi najlepších partnerov spoločností Hewlett-Packard Slovakia a IBM Slovensko. Na každoročnom oceňovaní partnerov spoločnosti Hewlett-Packard Slovakia, DATALAN prevzal titul The Excellent Partner 2006 for all products and services a na podobnej akcii spoločnosti IBM Slovensko získal DATALAN ocenenie IBM Software partner roka 2006.

Ocenenia za výborné výsledky vo všetkých hodnotených kategóriách a diplom The Excellent HP Partner 2006 prevzal z rúk Jána Bőjtősa, Channel Managera Hewlett-Packard Slovakia, generálny riaditeľ DATALANu Miroslav Melicherčík. V spoločnosti IBM Slovakia si zástupcovia DATALANu prevzali diplom IBM Software partner roka 2006 od generálneho riaditeľa IBM Slovensko Borisa Kekešiho a BPO Managera Ľubomíra Mindeka.

Miroslav Melicherčík netajil radosť z tohto kontinuálneho úspechu, a zároveň poznamenal, že „sa úprimne teší z dosiahnutých úspechov v partnerskej spolupráci a zároveň verí, že DATALAN posilnený fúziou s Ability Development SK bude aj naďalej stabilným a spoľahlivým partnerom významných nadnárodných IT spoločností, pretože plány na nasledujúce obdobie sú rovnako ambiciózne vo všetkých DATALANom ponúkaných oblastiach – či už v oblasti nasadzovania našich softvérových riešení, predaja softvérového vývoja, ale i v oblasti info-komunikačných riešení“.

Profil spoločnosti DATALAN, a. s.:

DATALAN- Poznáme vaše priorITy

DATALAN je popredným slovenským poskytovateľom komplexných IT služieb v oblasti softvérových riešení, info-komunikačných riešení, outsourcingu IT a taktiež konzultácií v oblasti informačných technológií.

DATALAN bol založený v roku 1990 ako spoločnosť s ručením obmedzeným a v roku 2001 sa transformoval na akciovú spoločnosť. Jeho základné imanie je 9 miliónov Sk. Obrat DATALANu sa v uplynulých rokoch štandardne blížil k jednej miliarde Sk.

DATALAN začiatkom roku 2007 oznámil zlúčenie so spoločnosťou Ability Development SK k 1. aprílu 2007.

Spoločnosť, spolu s pobočkami v Banskej Bystrici, Košiciach a Žiline, v súčasnej dobe zamestnáva takmer 140 pracovníkov, po fúzii so spoločnosťou Ability Development SK to bude cca 240 zamestnancov.

DATALAN je držiteľom certifikátu systému manažérstva kvality podľa európskej normy ISO 9001:2000 a systému environmentálneho manažérstva EN ISO 14001:2004. Jeho klientmi sú spoločnosti z oblasti telekomunikácií, priemyslu, finančné inštitúcie a organizácie verejného sektora.

Bližšie informácie o spoločnosti a jej produktoch: www.datalan.sk a www.softveroveriesenia.sk.

Kontakt:

Ing. Miloš Ronec

riaditeľ Divízie marketing

DATALAN, a. s.

Tel.: 02/50257750

Fax: 02/50257400

Mobil: 0907-712355

E-mail: milos_ronec@datalan.sk

www.datalan.sk

www.softveroveriesenia.sk

DATALAN


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Jadrový reaktor uzavreli po úniku vody
<< predchádzajúci článok
Februárové parlamentné voľby by u nás vyhral Smer-SD

DATALAN opätovne medzi najlepšími partnermi - diskusné fórum čitateľov