Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

03. januára 2018

Divoko bojujúci Slováci spôsobili veľké problémy, píšu Švédi o štvrťfinále MS hráčov do 20 rokovOhlasy internetových médií na štvrťfinálový súboj MS do 20 rokov v hokeji v Buffale, v ktorom Slováci podľahli Švédom 2:3: Expressen (Švéd.): "Švédski juniori do ...Zdieľať
world_junior_sweden_slovakia_hockey_78607 8f5b11b56c2d4322ad5444bb7a5c58db 676x589 BUFFALO 3. januára  - Ohlasy internetových médií na štvrťfinálový súboj MS do 20 rokov v hokeji v Buffale, v ktorom Slováci podľahli Švédom 2:3:


Expressen (Švéd.): "Švédski juniori do semifinále po nečakanej dráme. V chladnom Buffale urobili Švédi ďalší krok na ceste k medaile, ale v rušnom zápase boli radi, že nad Slovákmi zvíťazili. Prvé miesto v skupine Švédov predurčovalo k hladkému pokračovaniu do semifinále, ale proti slovenským hokejistom to také jednoduché nebolo. Skvelý Roman Durný v bránke a správna herná stratégia spôsobili švédskym hráčom, ktorí nevyťažili z tlaku v prvej tretine to, čo chceli, reálne problémy."

Odporúčame:
Štvrťfinále MS v hokeji do 20 rokov: Švédsko – Slovensko (online)

Aftonbladet (Švéd.): "Švédsko je pripravené na semifinále! Proti Slovákom to bol vskutku boj, ale parádne sólo Zetterlunda a dva góly Lundeströma nám zabezpečili najtesnejšie víťazstvo. Napriek účasti kapitána Liasa Anderssona divoko bojujúci Slováci spôsobili veľké problémy."

Dagens Nyheter (Švéd.): "Do semifinále, ale po dráme. Je potrebné pridať, lebo nás čakajú Spojené štáty americké."2018.worldjunior.hockey: "Slováci mali guráž, ale do semifinále idú Švédi. Isaac Lundeström skóroval dvakrát a švédski hokejisti si zahrajú o medaily dvanástykrát v sérii."

hokej.cz (ČR): "Slováci vzdorovali, postúpili však Švédi."


Zdroj: Webnoviny.sk - Divoko bojujúci Slováci spôsobili veľké problémy, píšu Švédi o štvrťfinále MS hráčov do 20 rokov © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
HC Košice má 6-7 adeptov na trénera, Šimurda chce splatiť dôveru
<< predchádzajúci článok
Basketbalový Ružomberok angažoval Američanku Walkerovú-Kimbroughovú

Divoko bojujúci Slováci spôsobili veľké problémy, píšu Švédi o štvrťfinále MS hráčov do 20 rokov - diskusné fórum čitateľov