Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

12. júna 2011

Do troch rokov by mala Delta Elektronics prijať asi 300 ľudíDubnická elektronická spoločnosť Delta Electronics chce prijať do dvoch až troch rokov takmer 300 nových zamestnancov Celkovo plánuje zamestnať 500 ľudí, ...Zdieľať
inalfa roof systems slovakia krakovany Ilustračné fotoFoto: SITA/Erik Ďuriš TRENČÍN 12. júna (WEBNOVINY) – Dubnická elektronická spoločnosť Delta Electronics chce prijať do dvoch až troch rokov takmer 300 nových zamestnancov Celkovo plánuje zamestnať 500 ľudí, pričom v súčasnosti tu pracuje 800 ľudí. „V našom pláne počítame s 250 až 300 novými pracovnými miestami v horizonte dvoch až troch rokov. Maximálny počet ľudí, s ktorými môžeme uvažovať v plánovanom rozšírení, je 500 nových zamestnancov. Celková výška investície predstavuje 20 mil. eur,“ uvádza sa na stránke spoločnosti.


Spoločnosť zvažuje rozšírenie svojej prevádzky v Dubnici nad Váhom. „Súčasná prevádzka funguje úspešne a vidíme potenciál ďalšieho rastu našich produktov a služieb v rámci Európy. Zvyčajne si takéto projekty vyžadujú dlhý čas realizácie a preto sme začali s určitými prípravami,“ tvrdí firma. „Zatiaľ nebolo stanovené definitívne rozhodnutie o aktuálnej realizácie ani termín realizácie, nakoľko rozvoj našich trhov ako aj regionálny a politický rozvoj pre tento rok sú zatiaľ neisté. Konečné rozhodnutie očakávame približne o dva až tri mesiace“.

Spoločnosť Delta Electronics (Slovakia), s.r.o., pôsobí na Slovensku od roku 1994, keď vzniklo predajné zastúpenie v Bratislave a začala sa spolupráca na výrobe našich produktov s lokálnym partnerom v Novej Dubnici. Firma špecializujúca sa hlavne na výrobu komplexného sortimentu napájacích zdrojov. Medzi jej zákazníkov patria firmy ako Apple, IBM, Hewlett-Packard, Dell či Fujitsu. Spoločnosť je známa aj dodávkami solárnych systémov.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
SMER-SD Would Support Early Parliamentary Elections
<< predchádzajúci článok
SÝRIA: Armáda opäť zaútočila na mesto Džisr aš-Šugúr

Do troch rokov by mala Delta Elektronics prijať asi 300 ľudí - diskusné fórum čitateľov