Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

13. októbra 2021

Dosť bolo ignorancie aj stop súdnej mape, pred Kolíkovej ministerstvom sa koná protest (video)Približne stovka sudcov a zamestnancov súdov z obvodu Krajského súdu v Bratislave protestuje pred budovou Ministerstva ...Zdieľať
13.10.2021 (Webnoviny.sk) - Približne stovka sudcov a zamestnancov súdov z obvodu Krajského súdu v Bratislave protestuje pred budovou Ministerstva spravodlivosti SR proti reforme súdnej mapy.


Na ministerstve sa zatiaľ koná rozporové konanie k zásadným pripomienkam k novej súdnej mape vznesené krajskými a okresnými súdmi v SR.

Zamestnanci bratislavského krajského súdu a siedmich okresných súdov žiadajú stiahnutie celej reformy. Držia pritom napríklad transparenty ako „stop súdnej mape“, „dosť bolo ignorancie“ a „biznis so súdnymi budovami“.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Dosť bolo ignorancie aj stop súdnej mape, pred Kolíkovej ministerstvom sa koná protest (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Krajniak navrhuje infekčný príplatok 405 eur, chce takto oceniť ľudí v prvej línii v boji s COVID-19
<< predchádzajúci článok
Pre 15 okresov Slovenska je vydaná výstraha prvého stupňa pred snežením

Dosť bolo ignorancie aj stop súdnej mape, pred Kolíkovej ministerstvom sa koná protest (video) - diskusné fórum čitateľov