Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

20. februára 2020

Dvesto áut havarovalo na diaľnici v Kanade, silná búrka si vyžiadala mŕtvych a stovky zranených (video)Pri kanadskom Montreale sa v stredu na diaľnici zrazilo viac ako 200 áut. Dvaja ľudia zomreli a približne sto osôb previezli do troch miestnych nemocníc. Najmenej deväť pacientov má vážne zranenia a 13 ľahké. ...Zdieľať
montreal_nehoda 676x437 20.2.2020 (Webnoviny.sk) - Pri kanadskom Montreale sa v stredu na diaľnici zrazilo viac ako 200 áut. Dvaja ľudia zomreli a približne sto osôb previezli do troch miestnych nemocníc. Najmenej deväť pacientov má vážne zranenia a 13 ľahké. Dvoch mŕtvych našli zakliesnených vo vozidlách. V súčasnosti sa ich snažia identifikovať.


Incident zapríčinila "silná" snehová búrka, ktorá prišla od Rieky svätého Vavrinca, pričom vodiči takmer nič nevideli, informoval minister dopravy provincie Quebec Francois Bonnardel. Záchranári boli na mieste niekoľko hodín a tímy sa museli popasovať aj s únikom nafty. Približne 50 vozidiel je "úplne zničených".
Zdroj: Webnoviny.sk - Dvesto áut havarovalo na diaľnici v Kanade, silná búrka si vyžiadala mŕtvych a stovky zranených (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Kauza Kočnerova Threema nebol jediný problém Okresného súdu Bratislava I, chýbali mu aj sudcovia
<< predchádzajúci článok
Aerolinka Qantas pre koronavírus redukuje lety do Ázie a očakáva nižšie zisky

Dvesto áut havarovalo na diaľnici v Kanade, silná búrka si vyžiadala mŕtvych a stovky zranených (video) - diskusné fórum čitateľov